top of page

Ślubny Alfabet

Zaktualizowano: 19 wrz 2022

Też masz tak, że nagle przed snem wpada Ci genialny pomysł do głowy? To dlatego, że nasz mózg pracuje wtedy na innym poziomie, relaksujemy się i jesteśmy w stanie wejść na inny poziom koncentracji. Ale nie o tym dziś. Dziś o moim genialnym pomyśle (tak wiem, mało skromnie). Pewnego późnego wieczoru zapisałam sobie w telefonie "ślubny alfabet". Wymyśliłam coś w rodzaju przewodnika, ślubnego słownika. Wszystkie słowa, które tylko przyjdą mi na myśl i są związane z tematyką ślubną pojawią się w tym zbiorze.

W Ślubnym Alfabecie zobaczysz inspiracje, definicje i konkretne pomysły ślubne. Zaczynając oczywiście od litery A, na Z kończąc. Każda litera dostanie swój osobny post, inspiracje i rozwinięcia danego słowa. Tak, byś przeglądając wszystko mogła otrzymać pakiet informacji, inspiracji i wiedzy, która mam nadzieję, że pomoże Ci zorganizować ślub marzeń! Tematyka ślubna od zawsze bardzo mnie interesuje i pasjonuje. Przez wiele lat zbierałam na jej temat informacje i inspiracje, dlatego w tej serii chcę ułatwić Ci poszukiwania, pomóc albo nauczyć czegoś nowego. Mam nadzieję, że znajdziesz coś, czego jeszcze nie wiedziałaś.

A jeśli przyjdzie Ci do głowy jakaś rzecz, której nie omówiłam - koniecznie skomentuj, na pewno się do tego odniosę! W tym poście pojawią się linki do kolejnych postów, związanych ze ślubnym alfabetem. Ślubny Alfabet A jak airbrush, akcesoria, a-line, alkohol, alternatywny, atrakcje B jak biały, biżuteria, błogosławieństwo, boho, bridezilla, bronzer, brwi, budżet, bukiet, butonierka C jak candy bar, catering, cera, ciasto, cienie, confetti, cywilny, czas, czepiec D jak dekoracje, diamenty, dieta, DJ, dojrzałość, drink bar, druhny E jak ecru, elegancja, estetyka, etykieta, eyeliner F jak fascynator, fontanna czekoladowa, fotobudka, fotograf, fryzura G jak garnitur, glamour, gorset, goście, grawer, gry H jak haft, harmonogram, hatinator, historia, hulanki, humanistyczny I jak igła i nitka, industrialne, indywidualizm, intercyza J jak jakość, jedzenie, jubiler K jak kamerzysta, klasyka, kolor, konkordatowy, konturowanie, koordynacja, korektor, korkowe, korsarz, kościół, krawat, księga gości, księżniczka, kwiaty L jak lista gości, lista prezentów M jak makijaż, miesiąc miodowy, miłość, minimalistyczny, młodość, motyw N jak narzeczeństwo, nauki, nazwisko panieńskie, nowoczesny O jak obrączki, oczepiny, oryginalność, ozdoba P jak Pan Młody, Panna Młoda, papeteria, paznokcie, pierścionek, plener, podkład, podwiązka, polterabend, prezenty, prostota, przesąd, przysięga, puder R jak rodzice, rozświetlacz, róż, RSVP, rustykalne, rzęsy S jak sala, sesja, suknia, syrenka, szampan, szminka, ślub, świadkowie T jak teściowie, tiara, tkanina, tort, tren, trendy U jak umowy, usługodawcy, utrwalacz W jak wedding planner, welon, wesele, wieczór kawalerski, wieczór panieński, winietki Z jak zapach, zaproszenia, zaręczyny, zespół Definicje, ciekawostki bądź pomysły były inspirowane książką "A-Z of Wedding Style" Kate Bethune i oczywiście moje pomysły. Zdjęcia: pinterest, bądź moja twórczość

143 wyświetlenia2 komentarze
bottom of page