top of page

👰🏻Ślubny Alfabet👰🏻 J jak jakość, jedzenie, jubiler

Jakość


Najważniejszy czynnik związany z usługami. Nie patrzcie na cenę, nie patrzcie na ilość, zawsze patrzcie na jakość! To ona gwarantuje Wam sukces i zadowolenie. Oczywiście, często jakość idzie w parze z ceną, co za tym idzie im wyższa cena tym wyższa jakość. Ale nie zawsze! Dlatego nie jest to regułą.

Skąd wiedzieć, że jakość jest dobra?

Sprawdź! Jeśli masz zamówić tort, sprawdź ciasta. Jeśli masz umówić fotografa, popytaj znajomych, zobacz portfolio, zapytaj fotografa czym się kieruje i jak obrabia. Jeśli masz umówić makijażystkę, zobacz portfolio, zapytaj o opinie klientek i spróbuj makijażu okolicznościowego!


Jedzenie

Jedzenie to żyćko.

Kropka.

Skupcie się na tym, by było dobre jakościowo i smaczne oraz świeże. Nie chodzi o kilogramy jedzenia na stole! Bo to błędne myślenie, po prostu tego nie przejecie. Ale nie oszukujmy się, jedzenie na polskim weselu jest bardzo ważne!

No i oczywiście nie zapomnijcie o słodkościach❤


Jubiler

Osoba, która jest odpowiedzialna za Waszą biżuterię życia. Pamiętajcie o tym, że obrączki są z Wami na całe życie - o obrączkach więcej tu. Dlatego wybór dobrego jubilera, bądź salonu jest kluczowe. Nie liczy się tylko cena. Głównie patrzymy na kunszt, precyzję i kreatywność oraz wykonanie. Następnie spójrz na opinie innych i zobacz wśród znajomych, kogo polecają.


Chcesz dowiedzieć się co będzie w następnym poście?

K jak kamerzysta, klasyka, kolor, konkordatowy...

14 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page