top of page

Kobiece Studio Piękna - po co to zrobiłyśmy?

Jakiś czas temu wraz z moją ulubioną fotografką Martyną Milczarek postanowiłyśmy, że zorganizujemy wydarzenie, na którym każda kobieta poczuje się pięknie, seksownie i pewnie.

Tak powstało Kobiece Studio Piękna.

Wydarzenie zrodzone z miłości do kobiet, do ich piękna, delikatności, seksualności i niezwykłej wrażliwości. Nie da się ukryć, by dobrze uchwycić kobietę na zdjęciu, czy podkreślić jej zalety makijażem, trzeba je kochać. Tak też jest w naszym przypadku. Dlatego też pomysł, który zrodził się w sekundę został zmieniony w plan i wydarzenie.


Na początku nie wiedziałyśmy, czy cała nasza idea się przyjmie, dlatego zrobiłyśmy sesję próbną, by pokazać nasze możliwości, rozpromować sesję i przedstawić naszą wizję. Wynajęłyśmy apartament w jednym z hoteli w Gdyni, umówiłyśmy się z naszą muzą Dominiką Ratajczak, przedyskutowałyśmy stylizacje i działałyśmy.

Ps. Okazuje się, że nie tylko my kochamy kobiece piękno, dlatego Ismena Studio zgodziła się wypożyczyć swoje kreacje do sesji próbnej jak i do Kobiecego Studia Piękna.

Sahaja Lingerie wykonała dwa niesamowite komplety bielizny idealnie szyte na Dominikę, powiem szczerze, że takiej jakości bielizny jeszcze nie spotkałam.

A początkująca marka bielizny Nemiz Lingerie pokazała, że młodzi też mają talent i to jaki!

Zdjęcia w hotelu przeszły nasze najśmielsze oczekiwania!

Kobieca, bardzo odważna i seksowna sesja. Chyba każda z nas w głębi duszy o tym marzy...

Przyznam szczerze, gdyby Martyna robiła mi zdjęcia to zdecydowałabym się bez mrugnięcia okiem! Zresztą sama zobacz w galerii, jakie efekty uzyskałyśmy!


W KSP (Kobiecym Studio Piękna) nie chodziło o nagość, seksualny obraz kobiety czy wyuzdane zdjęcia. To zupełnie coś odwrotnego. Chciałyśmy pokazać, że każda z nas bez względu na wiek, wygląd, stan cywilny czy wielkość portfela może pozwolić sobie na sesję i kilka godzin tylko dla siebie. Każda z nas zasługuje by poczuć się elegancko, kobieco, pięknie i dobrze w swoim ciele.

Doskonale wiemy, że my kobiety mamy taką bardzo nie fajną wadę i widzimy w sobie wszystkie złe rzeczy, a nie zawsze zauważamy nasze zalety. Dzięki sesji każda kobieta poczuła się piękna, poczuła się doceniona, seksowana, kobieca. Jakkolwiek nie brzmi ostatnie słowo, tak często właśnie w nie wątpimy, właśnie o nim zapominamy w codziennym natłoku obowiązków.

Zapominamy o naszej kobiecości. Kobiecość to nie tylko sukienki, piękny makijaż, idealnie ułożone włosy czy zrobione paznokcie. Kobiecość to styl bycia, kobiecość to chód, mowa ciała i sposób wyrażania się. Kobiecość to pewność siebie.

To wszystko chciałyśmy wydobyć z naszych klientek poprzez tą sesję.


Na sesji panowała taka atmosfera, jakiej nie miałam nigdy w pracy. Nie doświadczyłam jeszcze takiego ciepła, zrozumienia, radości i kobiecej energii, która wypełniała całe studio! To było coś niesamowitego i mam nadzieję, że w kolejnej edycji i Ty przekonasz się o co mi chodzi.

Pewnie zastanawiasz się czy Kobiece Studio Piękna jest dla Ciebie?

Tak! Jest dla każdego, bez wyjątków!

Dla każdej kobiety, która potrzebuje chwili dla siebie.

Dla każdej kobiety, która chce mieć profesjonalne zdjęcia.

Dla każdej kobiety, która chce mieć pamiątkę na całe życie.

Dla młodszych, oraz tych w wieku eleganckim

Dla odważniejszych.

Dla tych bardziej skrytych i cichych.

Dla tych kipiących seksapilem i dla tych, które dopiero chcą go poczuć.

Dla tych, które chcą zrobić sobie prezent.

Dla tych, które chcą zrobić prezent partnerowi.

Dla mam.

Dla singielek.

Dla babć.

Dla przyjaciółek.

To miejsce dla każdej z Was! To miejsce dla Ciebie.


Zobacz, jak nasze klientki rozwaliły system swoją kobiecością w pierwszej edycji KSP!


"Seksapil to nie tylko ciało, ale również gesty, mimika,

sposób chodzenia, siadania, ton głosu czy ubiór.

A przede wszystkim to, jak oceniamy samych siebie."

Tym cytatem zapraszam Cię do obejrzenia krótkiego filmu, który stworzyłyśmy z sesji z Dominiką!
Dziękuję Ci za poświęcony czas przy czytaniu tego posta i nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zaprosić Cię na przyszłą edycję Kobiecego Studia Piękna w pierwszym kwartale 2022!
52 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page