Szkolenie na własny użytek

Chcesz w końcu nauczyć się robić makijaż, który podkreśla Twoją urodę – bez frustracji, przerysowania i zgadywania?

To szkolenie stworzyłam dla kobiet, które mają dość marnowania czasu i pieniędzy na źle dobrane produkty i techniki, które nie działają.
Podczas indywidualnego spotkania pokażę Ci, jak w prosty sposób nauczyć się malować siebie – tak, by czuć się pięknie i pewnie każdego dnia.

👩‍💼 Dla kobiet, które chcą nauczyć się makijażu krok po kroku – bez stresu i presji
💄 Dla każdej, która ma w kosmetyczce chaos, a w głowie mnóstwo pytań
📦 Dla tych, które chcą w końcu zrozumieć, jakie kosmetyki i techniki są dla nich
👭 Dla przyjaciółek, sióstr, mam i córek – możesz też przyjść we dwie!
🎁 Idealne jako prezent – dostępny również w formie vouchera podarunkowego

Wybierz szkolenie dopasowane do Ciebie:
Dla kogo jest to szkolenie?

Potrzebujesz pomocy w wyborze kosmetyków? Próbowałaś kupić nowości z polecenia blogerek ale okazały się nietrafne?

Chcesz skompletować swoją kosmetyczkę od A do Z ale kompletnie nie wiesz gdzie zacząć i na co zwrócić uwagę?​

Na wspólnych zakupach bądź internetowej konsultacji pomogę Ci dobrać wszystkie produkty, do Twojej cery, zapotrzebowań i budżetu. Zaproponuję Ci różne produkty, z różnych półek cenowych, byś mogła wybrać coś na co dzień, bądź coś co pozwoli Ci się poczuć bardziej luksusowo.​

Czas trwania: max 45 min

🔍 Przegląd Twoich kosmetyków
🛍️ Omówienie, co zostawić, co wymienić i czego Ci brakuje
📋 Wspólne stworzenie listy produktów idealnych dla Twojej cery i stylu

Idealna opcja, jeśli nie wiesz, co z Twoją kosmetyczką „jest nie tak” i chcesz w końcu uporządkować swoją rutynę makijażową – bez nauki malowania.

Masz niewiele czasu, ale chcesz nauczyć się jak wykonywać na sobie makijaż? Przyjdź na Makeup Show a w formie pokazu makijażu na Tobie nauczysz się jak wykonywać szybki 5-10 min makijaż, makijaż dzienny oraz gdy masz trochę więcej czasu.

Podczas lekcji będziesz miała możliwość zanotowania najważniejszych rzeczy w przygotowanym przeze mnie notesie.

W trakcie Makeup Show nie wykonujesz na sobie makijażu, omawiamy teorię, którą pokazuję na Tobie.

Każda lekcja makijażu może być modyfikowana do Twoich potrzeb.

Czas trwania 1,5h.

👀 Ty obserwujesz – ja pokazuję
📓 W trakcie wykonuję pełny makijaż na Tobie, tłumacząc każdy krok
🖊️ Ty notujesz i zadajesz pytania – otrzymujesz zdjęcia „przed i po”

Dla tych, które wolą najpierw wszystko zobaczyć w praktyce, z bliska. Świetna opcja na prezent, kobiecy dzień dla siebie lub pierwszy kontakt z profesjonalnym makijażem.

Odkryj świat profesjonalnego makijażu podczas lekcji Makeup PRO!

Dowiesz się, jak dobrać idealne produkty do swojej cery, koloru oczu i kształtu twarzy.

Na spotkaniu omówimy Twoje potrzeby, przejrzymy kosmetyczkę i przejdziemy do praktyki!

Nauczysz się aplikować podkład, maskować cienie pod oczami, konturować twarz, korygować kształt oka, dobierać kolory i wiele więcej.
Oprócz tego nauczysz się doklejać sztuczne rzęsy, konturować twarz na mokro i uzyskiwać idealny błysk na oku. Oferuję także wybór stylu makijażu, np. smokey eye, Kim Kardashian, francuski, foxy eye - jak tylko chcesz!

Oferta Makeup PRO zawiera usługę Twoja Kosmetyczka.

Czas trwania: ok. 3-4 godzin.

Wykonamy na Tobie kompletny makijaż, zakończony profesjonalnymi zdjęciami. Przynieś swoją kosmetyczkę, by w pełni wykorzystać lekcję. Moje kosmetyki i pędzle są do Twojej dyspozycji.

Dostosujemy lekcję do Twoich potrzeb!

🙋‍♀️ Ty malujesz siebie – pod moim okiem
✍️ Makijaż dzienny lub dzienny + wieczorowy w formule pół na pół
🎨 Uczymy się na Twoich i moich kosmetykach
💬 Wszystko tłumaczę krok po kroku – z dokładnym omówieniem techniki i doboru produktów

Dla osób, które chcą nauczyć się wykonywać makijaż samodzielnie – szybko, świeżo i z efektem „wow” na co dzień i na większe wyjścia.

Po spotkaniu otrzymasz:

✅ Spersonalizowaną listę rekomendowanych produktów – dopasowaną do Twojej cery, potrzeb i budżetu
✅ Mini-podsumowanie z najważniejszymi wskazówkami – do których możesz wrócić w domu
✅ Możliwość zadawania pytań po szkoleniu – jeśli coś Ci umknie lub będziesz potrzebować dodatkowej pomocy
✅ Stały kontakt ze mną – możesz napisać, jeśli nie wiesz, jaki kosmetyk wybrać, coś Ci nie wychodzi, masz problem z aplikacją lub po prostu potrzebujesz wsparcia

Nie zostajesz sama – jestem tu, żeby pomóc Ci naprawdę nauczyć się malować siebie z przyjemnością i pewnością 💛

🎁 Voucher prezentowy

To szkolenie możesz podarować w formie eleganckiego vouchera – papierowego lub online.
Idealny prezent na urodziny, święta, wieczór panieński lub Dzień Kobiet.

📩 Umów się na szkolenie

Napisz do mnie przez formularz lub na Instagramie. Pomogę Ci wybrać najlepszą opcję – i wspólnie stworzymy makijaż, który pokochasz.
Czasem wystarczy jedno spotkanie, żeby zacząć patrzeć na siebie inaczej ✨